Spalio 20 d. gimnazijoje vyko vokiečių kalbos diena.  Toks renginys buvo organizuojamas pirmą kartą ne tik mūsų mokykloje, bet ir kitose 200 Lietuvos mokyklų. Taigi, gimnazijos ketvirtokai, besimokantys vokiečių kalbos, parengė šios dienos programą. Pertraukų metu gimnazijoje skambėjo populiariausi vokiški šlageriai, jų vaizdo klipus matėme televizoriaus ekrane vestibiulyje. Ilgąją pertrauką pradėjome filmo vaizdais apie gražiausias Vokietijos vietas, o antrąją pertraukos dalį – 11.45 visus kvietėme į skaityklą – į vokiečių kalbos pamokėlę.  Ten dainavome vokiškai, mokėme pagrindinių vokiečių kalbos frazių bei skaičių, diskutavome, kodėl verta mokytis vokiečių kalbos. Renginio metu visi išgirdo vokiečių kalbos dienos himną, kurį sukūrė grupė Skamp. Ten demonstravome tarptautinio mainų projekto su Vokietijos Obernkircheno mokykla nuotraukas. Taip pat skaitykloje veikė ir vokiškų knygų bei vadovėlių parodėlė.