Vileišiečiai minėjo tolerancijos dieną Lapkričio 14 d., minėdami tolerancijos dieną, Vileišiečių organizacijos nariai išskubėjo į „Pieno žvaigždžių“ areną, kur rinkosi  lopšelio- darželio „Eglutė“ vaikai ir jų tėveliai. Nuotaika buvo puiki, vieni sėdosi į tribūnas, kiti ruošėsi varžyboms. Neįprastas  reginys, kai darželinukai ruošiasi žaisti futbolą. Nuskamba signalas, išsirikiuoja komandos, trumpas apšilimas ir pasigirsta  darželinukų nuoširdi dainelė „Tuk, tuk širdelė“. Komandos pasiruošusios žaisti. Vileišiečių organizacijos nariai pasiskirsto  komandomis. Žaidžia kartu su darželinukais padėdami jiems. Stebint iš šalies matosi, jog svarbiausia paspirti kamuolį taip, kad  mažasis draugas galėtų tęsti kovą savarankiškai. Tėveliai taip pat neatsiliko. Ir vileišiečiai, ir darželinukų tėveliai turėjo galimybę  išbandyti savo jėgas. Varžybose nugalėjo draugystė. Komandos buvo apdovanotos medaliais, o Vileišiečių organizacijos nariai  padėkos raštu ir dovana.