Baigėsi pirmų klasių tarpklasinės krepšinio varžybos Sausio 8 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos sporto salėje baigėsi beveik tris mėnesius vykusios tarpklasinės pirmų klasių  vaikinų krepšinio varžybos. Iš viso jose dalyvavo penkios klasės.   Atsidūrusios vienoje grupėje, visos žaidė tarpusavyje. Po grupių etapo pirmi liko 1b klasės vaikinai, laimėję trejas rungtynes iš  keturių vidutiniškai 27 taškų skirtumu. Visose varžybose į pergales juos vedė Jorigis Budrys. Antri liko 1e, treti – 1c. Paskutiniai į  atkrintamųjų varžybų traukinį įšoko 1a klasės vaikinai, atkakliose lemiamose rungtynėse nugalėję 1d klasę. Kad būtų įdomiau, galima  pasakyti, jog po 3 kėlinių 1d klasės vaikinai turėjo 8 taškų persvarą, visgi tai pergalės negarantavo. Pusfinalis suvedė 1a prieš 1b, bei 1e  prieš 1c. Visgi 1a klasė nesusirinko nei pusfinalio dvikovoje, nei kovoje dėl trečiosios vietos. Vienintelėse pusfinalio varžybose be  didesnio vargo laimėjo 1e klasė. Finalas žadėjo įnirtingą dvikovą tarp 1b ir 1e, tačiau visa tai puikiai iliustravo posakį, jog vienas lauke  – ne karys. 22 taškus iš komandos 37 pelnęs Jorigis Budrys buvo bejėgis prieš puikiai rungtyniavusią 1e klasės trijulę – Tomą  Grincevičių, Martyną Indrišiūną ir Nojų Vaičekonį. Galutinis rungtynių rezultatas rodė 58:37 1e klasės naudai.   Po rungtynių vyko prizininkų bei naudingiausių žaidėjų apdovanojimai. SK CLARUS įsteigtas naudingiausių žaidėjų statulėles  gavo Tomas Grincevičius (1e), Jorigis Budrys (1b) ir Erikas Urmonas (1c). Garbingą trečią vietą iškovojo 1c klasės vaikinai, antrąją  vietą – 1b, čempionais tapo 1e klasės mokiniai.   Eimantas Gurskis (3e) ir Rimantas Rickevičius (3a)