Susitikimas su Žydrūnu Savicku Ketvirtadienį, vasario 5 dieną, su gimnazijai nusipelniusiais sportininkais ir mokinių atstovybės nariais  buvome Giedriaus Linkevičiaus suorganizuotame susitikime su tituluotu stipriausiu visų laikų žmogumi  Žydrūnu Savicku. Visi labai nekantriai laukėme, kol jį pamatysime. Kai sulaukėme, sportininką pasitikome  garsiais plojimais.   Mes patys jam uždavėme klausimų, į kuriuos jis labai nuoširdžiai atsakė. Sužinojome daug ką apie jo vaikystę, jo darbą, jo verslą,  sveiką maistą ir, aišku, sportą, kuriuo jis užsiima.  Sprendžiant iš viso to, kaip jis su mumis bendravo, Žydrūnas Savickas yra be galo  nuoširdus žmogus. Buvo labai malonu išgirsti, jog, kad ir kaip užimtas bebūtų, jis atrado laiko mums. Aišku, už tai mes turime padėkoti  Giedriui Linkevičiui, nes jo dėka mes galime susipažinti su garsiais Lietuvoje žmonėmis.   Simona Danilevičiūtė (2b)