Susitikimas su ekonomiste A. Maldeikiene „Pasvalio agrochemijos“ direktoriaus Giedriaus Linkevičiaus noras padėti susitikti Petro Vileišio gimnazijos mokiniams su įdomiais  žmonėmis 2014 m. spalio 15 d. buvo realizuotas organizavus bendruomenės susitikimą su A. Maldeikiene. G. Linkevičiaus iniciatyva  mūsų gimnazijoje lankėsi žinoma ekonomistė, VU Matematikos ir informatikos fakulteto Ekonometrinės analizės katedros docentė,  daugelio ekonomikos vadovėlių, skirtų bendrojo lavinimo mokykloms, autorė. Tai labai įdomi ir kontraversiškai vertinama asmenybė.  Susitikimų su gimnazistais metu ji pasakojo apie savo gyvenimo vingius ieškant tinkamiausio kelio renkantis profesiją, bandė patarti  jauniems žmonėms, kaip tinkamai pasirinkti savąjį, kas būtų, jos nuomone, geriausi patarėjai sprendžiant šią sudėtingą problemą. Dar  sovietmečiu baigusi politinės ekonomikos studijas Sankt-Peterburge, pasirinko tokią specialybę, nors mokytis buvo sunku, tačiau įdomu.  Tuo metu, kai A. Maldeikienė mokėsi, ši specialybė nebuvo labai perspektyvi, bet Lietuvai atkūrus nepriklausomybę tapo labai paklausi.  Docentė yra dirbusi Lietuvos veterinarijos akademijos dėstytoja, „Lietuvos ryto“ apžvalgininke, Vilniaus banko atstove spaudai, ryšių su  visuomene skyriaus viršininke, BNS verslo skyriaus vyr. redaktore, VU Tarptautinio verslo mokyklos dėstytoja, Vilniaus jėzuitų  gimnazijos ekonomikos mokytoja. Nuo 2004 m. VU matematikos ir informatikos fakulteto Ekonometrinės analizės katedros docentė. 2007  m. baigė Vilniaus universiteto Religijos studijų centro magistrantūrą, jai suteiktas religijos mokslų magistrės laipsnis. A.Maldeikienė į  lietuvių kalbą išvertė nemažai užsienio autorių darbų ekonomine tematika. Susitikimo su mokyklos pedagogais metu buvo diskutuojama  mokytojo profesijos vertės visuomenėje klausimais, kalbama apie Lietuvos ekonomines realijas ir raidos perspektyvas. A. Maldeikienė  pateikė keletą savo prognozių ateičiai vertinant Lietuvos, kaip valstybės, perspektyvas. Susitikimai su moksleiviais ir mokytojais buvo  įdomūs, dinamiški ir davė daug minčių pamąstymams.