Susitikimas su Kalba.lt atstove Rugsėjo 29 dieną gimnazijoje apsilankė studijas užsienyje vykdančios įmonės Kalba.lt atstovė. Viešnia  susitiko su mokiniais, mąstančiais apie aukštąjį mokslą kitoje šalyje, papasakojo apie studijas D. Britanijoje,  Danijoje, Olandijoje ir kt.   Mokiniai išgirdo nemažai patarimų kaip teisingai išsirinkti šalį, kurioje žadą tęsti mokslą, kaip įvertinti  savo galimybes studijuoti ne Lietuvoje.   Dėkojame įmonei Kalba.lt ir jos atstovei už ir toliau tęsiamą bendradarbiavimą, už informacijos apie  studijas užsienio šalyse suteikimą.   Mokinių mintys apie susitikimą:    Ši paskaita buvo informatyvi, dar labiau paskatino paspartinti apsisprendimą dėl studijų užsienyje.   Sužinojau, jog organizuojami susitikimai su universitetų atstovais, kokia mokslų kaina.   Sužinojau kokiose šalyse studijuoti populiariausia, kokie jų pliusai ir minusai.     Ši paskaita mane dar labiau paskatino mokytis Danijoje, padėjo suprasti mokslo užsienyje svarbą,  studijos tapo dar patrauklesnės.