Svečias iš Prancūzijos JAQUES UBERTI Gruodžio 11 dieną jau antrą kartą mūsų gimnazijoje lankėsi stažuotojas iš Prancūzijos JAQUES UBERTI, kuris susitiko su  gimnazijos 3, 4 EMILE klasių mokiniais. Jis padėjo mokiniams tobulinti komunikacines ir sociokultūrines kompetencijas. Mokiniai  kalbėdami su stažuotoju prancūziškai gamino tradicinius prancūziškus patiekalus, aptarė Lietuvos ir Prancūzijos kultūros ir tradicijų  skirtumus. Svečias papasakojo apie kalėdų senelio dovaną - anglį, kuri dovanojama prasižengusiems vaikams, ir linkėjo gimnazistams  puikesnių dovanų. Sunkiausia buvo pristatyti patiekalų technologinius procesus prancūziškai. Visiems patiko puikūs užkandžiai.  Smagu, kad ši diena sutapo su Aušrinės gimtadieniu, tai buvo puiki proga išmokti gimtadienio dainą prancūziškai.  Mokiniams talkino prancūzų kalbos mokytojos A. Matjošaitienė ir G. Noreikaitė bei direktoriaus pavaduotoja G. Kruopienė.