Respublikinis prancūziškų dainų festivalis „Meilė keičia pasaulį“ Balandžio 10-ąją svetinga Šeduvos gimnazija šurmuliavo nuo pat ryto, čia rengiamas 7-asis  respublikinis prancūziškų dainų festivalis „Meilė keičia pasaulį“, atsiliepė didelis būrys mokinių iš visos  Lietuvos. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos Emile klasės kolektyvas jau trečius metus dalyvavo šiame  festivalyje. Pernai ir užpernai ansamblio pasirodymai buvo pripažinti geriausiais. Šiais metais Gimnazijos  ansamblis atliko  Julien Clerc - Laissons Entrer Le Soleil, ši daina buvo įvertinta, kaip „Skambiausia  festivalio daina“. Iki pavakario Šeduvos gimnazijos aktų salėje skambėjo muzikos garsai, liejosi  nuostabios melodijos – buvo daug puikių emocijų, susižavėjimo, palaikymo šūksnių bei aplodismentų.   Ir … daug prancūzų kalbos, aiškios, skambios, gražios.