Savivaldos diena Saločių seniūnijoje Vasario 11 dieną gimnazijos mokinių atstovai dalyvavo akcijoje „Jaunimo savivaldos diena Pasvalio rajono savivaldybėje“.  Gimnazistai susipažino su Pasvalio rajono savivaldybės, Pasvalio krašto muziejaus, Pasvalio rajono savivaldybės Švietimo pagalbos  tarnybos bei Saločių seniūnijos darbu.  Saločių seniūnijoje buvome priimti labai šiltai. Daug sužinojome apie miestelį: seniūnijos darbuotojai pasakojo, parodė filmą ir  daug nuotraukų.  Miestelis mums pasirodė jaukus, žmonės – vieninga ir draugiška bendruomenė, besidžiaugianti savo veikla ir renginiais.  Seniūnijoje ne tik klausėme pasakojimų, teko užimti įvairias seniūnijoje dirbančių žmonių pareigas. Buvo leista pabūti socialiniu  darbuotoju, inžinieriumi, seniūnu ir jo pavaduotoju. Praplėtėme akiratį, sužinojome, kaip dirba žmonės, supratome, kad darbas tikrai nėra  lengvas. Prieš išvykstant namo buvo surengta trumpa edukacinė ekskursija po Saločių miestelį – pamatėme objektus, apie kuriuos prieš tai  išgirdome žiūrėdami nuotraukas.   Mano ir visų mokinių, važiavusių į Saločius, įspūdžiai patys geriausi! Visiems labai patiko. Šioje akcijoje norėčiau dalyvauti ir  kitais metais.  Rusnė Vaitekūnaitė, 2c kl.