Tarptautinis Nordplus Junior mokinių mainų projektas “Maths through Fingers” 2014 m. rugsėjo mėn. mūsų gimnazijoje startavo tarptautinis Nordplus mokinių  mainų projektas “Maths through Fingers” su Latvijos Mazsalaca vidurine mokykla  (www.mazsalacasvsk.skolam.lv) ir Danijos Rydhave Slots internatine mokykla  (www.rydhave.dk). Projektas tęsis 2 metus ir yra finansuojamas iš Šiaurės ministrų  tarybos lėšų. Projekto pagrindinė idėja yra mokymasis per praktiką. Tarptautinės projekto komandos  kurs, gamins ir įrengs erdvinį ir/ar loginį mąstymą vystančius žaidimus ar aikšteles  jaunesniems vaikams. Projekto metu mokiniai taip pat mokysis latvių ir danų kalbų  pagrindų, verslumo ir reklamos meno.