Pirmasis vizitas: Latvija (2014 m. spalio 6-10d.) Dalyviai: 1. Aušrinė Linkevičiūtė (2d) 2. Gabija Ruseckaitė (3b) 3. Gabija Velykytė (3e) 4. Gabrielė Kučiauskaitė (1b) 5. Goda Linkevičiūtė (3b) 6. Juozapas Stragis (3f) 7. Lina Staškevičiūtė (3b) 8. Paulina Nevulytė (3e) 9. Paulius Bukelis (3a) 10. Rytis Petrauskas (3b) 11. Simona Šlekytė (3a) 12. Simonas Petkevičius (1e) 13. Viktorija Murolytė (1c) 14. Gertrūda Zapustaitė (3e) 15. Augustas Keršis (3b)
Lietuvos ir gimnazijos pristatymas
Kubų gamyba
Ornamentų knygos kūrimas
Ornamentų knygos pristatymas, žaidimo atidarymas ir jo išbandymas
Verslumo pamokos ir mokymasis reklamuoti gaminį
Latvių tautinių šokių vakaras
Lietuvių, Latvių ir Danų kalbos pamokos
Pyragaičių kepimas, imedžiaginių gėlių gamyba ir  žvakių dekoravimas
Latvijoje sukurtas filmukas Latvijoje sukurtas filmukas
Visi projekto dalyviai Latvijoje