ANGLŲ KALBA Dovilė Vaičekonytė  1c  kl.    mokytoja   Svitlana Bilobrovko Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtoja. Toma Miknevičiūtė  1c  kl.      mokytoja  Svitlana Bilobrovko Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtoja. Astijus Kurlinskas 1a kl.      mokytoja Rasa Mikniuvienė Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtojas. Kristupas Jakubonis  1d kl.      mokytoja Violeta Šernienė Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtojas.      Kostas Kurlianskas  2b kl.     mokytoja Svitlana Bilobrovko Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtojas,  rajone III vieta. Anglų kalbos oratorių konkursas, rajone II vieta. Kostas Kurliandskas  3b  kl. mokytoja N. Bitininė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl), mokyklos etape I vieta. Aivaras Vaičiulis  2a kl.    mokytoja Violeta Šernienė Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtojas,  rajone II vieta. Ugnė Gabrytė  2b  kl.     mokytoja Inga Špokavičienė  Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtoja. Gabija Ivaškaitė  2e  kl.      mokytoja Neringa Bitinienė  Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtoja. Kristupas Čeponas  2e kl.     mokytoja Neringa Bitinienė  Respublikinis anglų kalbos konkursas (9-10 kl.), mokyklos etapo nugalėtojas,  rajone I vieta. Vincas Linkevičius  3b kl.     mokytoja  Rasa Mikniuvienė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), mokyklos  etapas      II vieta. Viltė Tamulionytė  3b kl.     mokytoja  Rasa Mikniuvienė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), mokyklos etapas      III vieta, rajono etapas III vieta. Benas Janušonis  3e kl.       mokytoja  Rasa Mikniuvienė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), mokyklos  etapas      II vieta, rajono etapas II vieta. Gerda Kondrotaitė   3b kl.     mokytoja Neringa Bitininė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), mokyklos  etapas        I vieta. Anglų kalbos oratorių konkursas, rajone I vieta, respublikinio etapo dalyvė. Martyna Rastauskaitė  3b kl.     mokytoja Neringa Bitininė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl.), mokyklos etapas      III vieta, rajono etapas II vieta. Anglų kalbos oratorių konkursas, rajone III vieta. Jovita Kuodytė  3b kl.       mokytoja Neringa Bitininė Anglų kalbos oratorių konkursas, rajone III vieta. Matas Gudliauskas  1b kl.    mokytoja Inga Špokavičienė Internetinis konkursas OLYMPIS 2018 –Rudens sesija Anglų kalba, I-o laipsnio diplomas  ir medalis. Adomas Dranickas  3d kl.    mokytoja Inga Špokavičienė Internetinis konkursas OLYMPIS 2018 –Rudens sesija Anglų kalba, I-o laipsnio diplomas ir medalis. Arnas Čekanauskas  3d kl.    mokytoja Inga Špokavičienė Internetinis konkursas OLYMPIS 2018 –Rudens sesija Anglų kalba, I-o laipsnio diplomas ir medalis.  Gabija Ivaškaitė  3e  kl.     mokytoja Neringa Bitininė  Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl), mokyklos etape II vieta.  Martynas Karpinas  3b  kl.    mokytoja Inga Špokavičienė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl),  mokyklos etape III vieta. Arūnė Čingaitė 3b kl.    mokytoja  Violeta Šernienė Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11 kl),  mokyklos etape III vieta. RUSŲ KALBA Martyna Tinterytė  2a kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Dailyraščio rusų kalba konkursas  9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje I vieta. Austėja Mitkutė  2b kl.     mokytoja  Jūratė Rimšienė Dailyraščio rusų kalba konkursas  9-10 klasių mokiniams, mokyklos etape II vieta. Austėja Atkočiūnaitė  2a kl.     mokytoja O. Efišova Dailyraščio rusų kalba konkursas 9-10 klasių mokiniams, mokyklos etape II vieta. Aurimas Klezys  4a kl.     mokytoja  Jūratė Rimšienė Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas 6-10 kl. mokiniams, gimnazijos etapo nugalėtojas. Viktorija Rutkauskaitė   2b kl.      mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos meninio skaitymo konkurso  6-10 kl. mokiniams  rajoninio etapo dalyvė. Gabija Čeponytė 1b kl.   mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos meninio skaitymo konkurso 6-10 kl. mokiniams rajoninio etapo dalyvė. Arūnė Čingaitė 2b kl.      mokytoja  Vitalija Kanišauskaitė 25-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajoniniame etape II vieta. Dominykas Dulevičius  2e kl.      mokytoja  Vitalija Kanišauskaitė 25-oji Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajoniniame etape III vieta. Vincas Linkevičius 4b kl.     mokytoja J. Rimšienė Rusiškos dainos konkurso gimnazijoje nugalėtojas PRANCŪZŲ KALBA Viltė Tamulionytė  3b kl.   mokytoja  Dalia Baniulienė Prancūziškos dainos festivalio “L'amour change le monde” dalyvė.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais