Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2017 metais
ANGLŲ KALBA Justina Kapaitė   3a kl. Edukacinis konkursas „Olympis“ 2017 anglų k.  I vieta,  lietuvių k. padėkos raštas. Justina Stapulionytė   2e kl.      mokytoja  Rita Variakojienė Anglų kalbos olimpiada, gimnazijoje II vieta, rajone II vieta. Kotryna Ragažinskaitė 3e kl. mokytoja Svitlana Bilobrovko  Anglų kalbos olimpiada, rajone.I vieta.  Gabrielė Kučiauskaitė 3b kl. mokytoja Neringa Bitinienė  Anglų kalbos olimpiada, rajone.II vieta.  Austėja Gražinytė 3e kl. mokytoja Svitlana Bilobrovko  Anglų kalbos olimpiada, rajone.III vieta.  Viktorija Muralytė 3d kl. mokytoja Neringa Bitinienė Anglų kalbos olimpiada, rajone.III vieta.  Justina Kripaitytė 3d kl. mokytoja Neringa Bitinienė  Anglų kalbos olimpiada, rajone.III vieta. RUSŲ KALBA Justas Kazilionis   2e kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Dailyraštis rusų kalba konkursas 9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje I vieta, rajone III vieta. Greta Medelinskaitė   2c kl.      mokytoja  Olga Efišova Dailyraštis rusų kalba konkursas 9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje II vieta, rajone III vieta. Evelina Pranevičiūtė   1a kl.      mokytoja  Olga Efišova Dailyraštis rusų kalba konkursas 9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje II vieta, rajone I vieta. Rasa Valerkaitė   1b kl.      mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas gimnazijoje, III vieta. Rusų kalbos meninio skaitymo rajoninis konkursas, skirtas  R. Roždestvenskio 85-osioms gimimo metinėms, laureatė. Deimantė Antončikaitė   3a kl.      mokytoja Vitalija Kanišauskaitė Jaunųjų filologų konkursas (vertimų sekcija; Vertimas iš rusų kalbos), gimnazijoje I vieta, rajone I vieta. Justė Kačerauskaitė   2c kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Rusų kalbos olimpiada (10-11 kl.), gimnazijoje IV vieta. 24-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajoninis etapas, III vieta. Justina Stapulionytė   2e kl.      mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos olimpiada (10-11 kl.), gimnazijoje I vieta. 24-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajoninis etapas, II vieta. Greta Pelekevičiūtė   1a kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Dailyraštis rusų kalba konkursas 9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje III vieta, rajoninio konkurso dalyvė. Vakaris Vaičekonis   2b kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Dailyraštis rusų kalba. Konkursas 9-10 kl. mokiniams, gimnazijoje III vieta. Monika Miliūtė        4b kl. mokytoja  Jūratė Rimšienė Gajus Garalevičius   2c kl.       Rusiškos dainos konkurso gimnazijoje nugalėtojai. Ieva Balčiūnaitė   1d kl.      mokytoja Vitalija Kanišauskaitė Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas gimnazijoje, I vieta. Rajoninio rusų kalbos meninio skaitymo konkurso, skirto  R. Roždestvenskio 85-osioms gimimo metinėms, dalyvė. Gerda Liubinaitė   1a kl.      mokytoja Vitalija Kanišauskaitė Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas gimnazijoje, III vieta. Rajoninio rusų kalbos meninio skaitymo konkurso, skirto  R. Roždestvenskio 85-osioms gimimo metinėms, dalyvė. Kristina Jocaitė   2a kl.      mokytoja  Jūratė Rimšienė Rusų kalbos meninio skaitymo konkursas gimnazijoje, II vieta. Rajoninio rusų kalbos meninio skaitymo konkurso, skirto  R. Roždestvenskio 85-osioms gimimo metinėms, dalyvė. Ovidija Šataitė   2c kl.      mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos olimpiada   (10-11 kl.), gimnazijoje II vieta. 24-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajono etapas, VI vieta. Kasparas Zakrys   2c kl.      mokytoja  Olga Efišova Rusų kalbos olimpiada   (10-11 kl.), gimnazijoje III vieta. 24-oji Lietuvos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada (10-11 kl.), rajono etapas, V vieta. PRANCŪZŲ KALBA Gerda Kondrotaitė   2b kl. mokytoja  Gražina Noreikaitė Indrė Kondrotaitė    2b kl. Miglė Kučinskaitė   2b kl. Brigita Misevičiūtė   2b kl. Viltė Tamulionytė   2b kl. Domantas Oniūnas   2b kl. Agnė Griniūtė   3e kl. Urtė Jankauskaitė   3e kl. Kamilė Kondratavičiūtė   3e kl. Elena Mikniotė   3e kl. Paulina Vaitkevičiūtė   3e kl. Monika Miliūtė   4b kl. Gajus Garalevičius   2c kl. Rokas Mainonis   4c kl. Karolina Veberytė 2c kl. Rajoninės prancūzų kalbos ir meno šventės „Sous le ciel de Provence“    („Po Provanso dangum“) dalyviai.