KŪNO   KULTŪRA Klepeckaitė Alina 1a  kl. Atkočiūnaitė Austėja 1a kl. Bazarovaitė Karolina 1b kl.     Čepulytė Danielė 1c kl. Gintautaitė Justina 1d kl. Rutkevilytė Roberta  1d kl. Kiežaitė Rugilė 1d kl. Kairytė Deimantė  1d kl.    mokytoja Virginija Tamulionienė Lietuvos mokyklų žaidynių  rankinio varžybos, rajone II vieta. Dominykas Tribuišis  1a kl. Dovydas Tribuišis  1a kl. Arnas Anilionis  1b kl. Vilius Karčiauskas 1d kl. Arnas Jankauskas 1a kl. Martynas Mažuolis 1d kl. Mantas Bereišis 1a kl. Vygaudas Stuogis 1c kl. Martynas Kivėnas 1a kl. Evaldas Bartkevičius 1d kl. Dovydas Tirilis 1a kl. Robertas Indrišiūnas 1a kl. Nedas Anilionis 1c kl.    mokytojas Sigitas Filmanavičius Lietuvos mokyklų žaidynių  rankinio varžybos, rajone I vieta, regione II vieta. Deividas Varna  4a kl.     mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Marius Anilionis 3c kl.    mokytojas  Žygimantas  Vaičikauskas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Karolis Varna  4b kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Ignas Baliūnas  2c kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Kasparas Balčiūnas 4b kl.     mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Ernestas Petruoka 3c kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Kornelijus Gaubas  3e kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Rytis Kairiūnas  3e kl.    mokytojas  Žygimantas  Vaičikauskas Lietuvos mokyklų žaidynių  štangos spaudimo  varžybos,  rajone II vieta. Dominykas Dulevičius  2e kl. Dominykas Tribuišis  1a kl. Dovydas Tribuišis 1a kl.    mokytojas  Žygimantas  Vaičikauskas Lietuvos mokinių žaidynių stalo teniso varžybos, rajone I vieta. Klepeckaitė Alina 1a kl. Atkočiūnaitė Austėja 1a kl. Tabokaitė Vykinta 1a kl. Tinterytė Martyna  1a kl. Bazarovaitė Karolina 1b kl. Mitkutė Austėja  1b kl. Čeponytė Gabija 1b kl. Čepulytė Danielė  1c kl. Gintautaitė Justina  1d kl. Rutkevilytė Roberta  1d kl. Kiežaitė Rugilė  1d kl. Nakčerytė Evita  1d kl.    mokytoja Virginija Samulionienė Lietuvos mokyklų žaidynių  krepšinio varžybos, rajone II vieta. Šarūnas Valunta  3d kl. EB ANGT (Euroleague baskelball Adidas next generation Cournament) superfinalas Belgrade, čempionas, I vieta. BBL (Baltic Basketball League), I vieta. MKL (Moksleivių krepšinio lyga), daugiausiai rezultatyvių perdavimų atlikęs žaidėjas visoje lygoje. EYBL (Europe Youth basketball league) Europos krepšinio jaunimo lyga, superfinalas, III vieta. Moksleivių krepšinio lyga A divizionas, III vieta. Algirdas Strelčiūnas  3b kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos rungčių varžybos, šuolis į tolį, respublikoje I vieta. Dovydas Pinas  4c kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos rungčių varžybos, šuolis į tolį, respublikoje II vieta. Nedas Anilionis 1c kl. Naglis Titas 1c kl. Vilius Valuntonis 1c kl. Dovydas Tirilis 1a kl. Martinas Kivėnas 1a kl. Evaldas Bartkevičius 1d kl. Dovydas Tribuišis 1a kl. Dominykas Tribuišis 1a kl. Dominykas Dulevičius 2c kl. Aivaras Vaičiulis 2a kl.    mokytojas  Audrius Vanagas Lietuvos mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio tarpzoninės varžybos, rajone III vieta.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais