ISTORIJA Ieva Kondrotaitė  4e  kl.      mokytojas  Saulius Skardžius 28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape I vieta. Aistė Mažuolytė   4c kl.      mokytojas  Saulius Skardžius 28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape II vieta. Rokas Stuogis  3a kl.       mokytojas  Saulius Skardžius 28-oji Lietuvos mokinių istorijos olimpiada (10-12 kl.), rajoniniame etape I vieta. Raminta Januškevičiūtė  4b kl.      mokytoja  B. Palijanskienė Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija, III vieta. Kristina Isajevaitė  4b kl.      mokytoja  B. Palijanskienė Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija, I vieta. EKONOMIKA Dominykas Šlekys  4c kl.      mokytoja Asta Stipinienė . 24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone III vieta, regione I vieta, respublikinio etapo dalyvis.   Ieva Kondrotaitė 4e kl.    mokytoja Asta Stipinienė 24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone I vieta. Vakaris Vaičekonis  3b kl.    mokytoja Asta Stipinienė 24-oji Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiada (11-12 kl.), rajone II vieta, respublikinio etapo nugalėtojas. GEOGRAFIJA Jonas Kaziliūnas   3c kl.     mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape I vieta. Greta Šimeliūnaitė   2e kl.     mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape III vieta. 3-ioje geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone III vieta. Nerilė Švedavičiūtė   2a kl.     mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 30-oji Lietuvos mokinių geografijos olimpiada (9-12 kl), rajoniniame etape III vieta. Nojus Jereminas   1a kl.      mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 3-ioje geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta. Jokūbas Ogintas   4c kl.      mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta. Andželika Grybaitė  3b kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta. Dominykas Adomaitis 4c kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone I vieta. Agnė Strelčiūnaitė 1b kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė 3-ioje  geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“ rajone II vieta. Martynas Bagdonas  4e kl.    mokytoja Rasa Šimoliūnaitė Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicija,  II vieta.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais