MENAI, TECHNOLOGIJOS Aistė Židonytė 1c kl.   mokytoja Leonora Stravinskienė 23-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, rajone II vieta. Živilė Matjošaitytė 3a kl.   mokytoja Leonora Stravinskienė 23-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, rajone III vieta. Eglė Gruzdaitė 3b kl.   mokytoja Leonora Stravinskienė 23-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, rajone III vieta. Gabrielė Kaziliūnaitė 3d kl.   mokytoja Leonora Stravinskienė 23-oji Lietuvos mokinių dailės olimpiada, rajone II vieta. Justina Kripaitytė 3d kl.   mokytoja Aida Dulkienė Lietuvos mokinių fotografijos konkurso laureatė. Tautinių šokių kolektyvas APYNĖLIS mokytoja Nida Sakalauskienė Ignas Baliūnas 2c kl.   Agnė Griniūtė 3e kl. Justina Gelažiūtė 2b kl. Urtė Jankauskaitė 3e kl. Domantas Jakubauskas 3b kl. Agota Ugnė Juozapavičiūtė 2b kl. Alanas Kireilis 4a kl. Gabrielė Kučiauskaitė 3b kl. Deividas Luzanovas 1c kl. Modestas Rimeikis 4d kl. Daugvydas Stepanovas 3c kl. Aistė Vadapalaitė 2d kl. Miglė Vadapalaitė 2d kl. Vakaris Vaičekonis 2b kl. Dominyka Vaitekūnaitė 2b kl. Matas Veckas 3b kl. Tomas Venclova 2b kl. Regioninis konkursas ,,Pora už poros“, II vieta. Respublikinis konkursas ,,Pora už poros“, III vieta.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2017 metais