MENAI, TECHNOLOGIJOS Aistė Židonytė  2c kl.        mokytoja Leonora Stravinskienė 24-oji Lietuvos mokinių dailės  olimpiada (8-12 kl.), rajone II vieta. Dovilė Vaičekonytė  1c kl.        mokytoja Nida Salkalauskienė   Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, rajone I vieta. Domantas Jakubauskas  4b kl.        mokytojas Vytautas  Stravinskas Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, rajone I vieta. Dainius Skorka  4b kl.        mokytojas Vytautas  Stravinskas Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, rajone II vieta.. Tautinių šokių kolektyvas APYNĖLIS Ignas Baliūnas   2c kl. Agnė Griniūtė   4e kl. Justina Gelažiūtė   3b kl. Urtė Jankauskaitė   4e kl. Domantas Jakubauskas   3b kl. Deividas Luzanovas   2c kl. Daugvydas Stepanovas   4c kl. Aistė Vadapalaitė   3d kl. Miglė Vadapalaitė   3d kl. Vakaris Vaičekonis   3b kl. Dominyka Vaitekūnaitė   3b kl. Matas Veckas   4b kl. Tomas Venclova   3b kl. Dovilė Vaičekonytė 1c kl. Rugilė Šataitė 1d kl. Vygaudas Stuogis 1d kl.   mokytoja Nida Sakalauskienė Tarptautinis šokių festivalis-konkursas  Baltic Amber Jūrmala 2018,    I vieta. Modernaus šokio kolektyvas  SMILGA Simona Bartkevičiūtė  1b kl. Dovilė Čirvinskaitė  3c kl. Rugilė Kiežaitė  1d kl. Giedrė Rapševičiūtė  1d kl. Viktorija Trinkūnaitė  2b  kl. Karolina Stankevičiūtė  3e kl. Saulė Štuopinytė  2b kl.   mokytoja Rita  Ebienė 29-asis respublikinis šokių festivalis  Šoku Tau,   II ir III vietos. Gajus Garalevičius 3c kl. Tadas Bartkevičius 3c kl. Jonas Kaziliūnas 3c kl. Simonas Kaziliūnas 1c kl. Respublikiniame patriotinės dainos festivalyje  Myliu Tėvynę ir tave grupė  MARABU BAND pripažinta geriausia.
Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais