Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2017 metais
LIETUVIŲ KALBA IR LITERATŪRA Kotryna Kraptavičiūtė   4b kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone I vieta. Respublikinis jaunųjų filologų konkursas, II vieta už labai gerą poeziją. Projektas „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ (regioninis),  I vieta – „Metų literatės“ vardas ir pagrindinis prizas – „Sidabrinio Nevėžio“ statulėlė. Kūrybos konkursas „Vlado Šlaito skaitymai“ Ukmergėje, I vieta. LEU organizuotas vieno eilėraščio konkursas moksleiviams ir studentams, II vieta. Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, gimnazijoje I vieta, rajone I vieta. Lietuvių kalbos ir literatūros respublikinės olimpiados dalyvė. Meninės raiškos konkursas, skirtas V. Zaborskaitei atminti (regioninis), specialus prizas už eilėraštį. Moksleivių meninio skaitymo konkursas, gimnazijoje I vieta, rajone  II vieta. Viktorija Muralytė   3d kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone I vieta už poeziją. Respublikinio jaunųjų filologų konkurso dalyvė. Projektas „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ (regioninis), ‚,Sidabrinio Nevėžiuko“ diplomas už sėkmingiausią kūrybą (poeziją). VU organizuotas konkursas „Littera“, I vieta (laureatė, už poeziją). Festivalio „Poezijos pavasaris“ moksleivių skaitymai (konkursas) dalyvė. Justė Kačerauskaitė   2c kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Meninės raiškos konkursas, skirtas V. Zaborskaitei atminti (regioninis), II vieta už novelę. Projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ (regioninis) dalyvė. Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone I vieta už noveles. Respublikinio jaunųjų filologų konkurso dalyvė. Respublikinio  jaunųjų dramaturgų konkurso dalyvė. Rūta Staškevičiūtė   3a kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone I vieta už esė. Respublikinio jaunųjų filologų konkurso dalyvė. Festivalio „Poezijos pavasaris“ moksleivių skaitymai (konkursas) dalyvė. Aušrinė Jackevičiūtė   4b kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Meninės raiškos konkursas, skirtas V. Zaborskaitei atminti (regioninis), II vieta už poezijos interpretaciją piešiniu. Inesa Židonytė   4a kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone II vieta už poeziją. Justina Tereikytė   4c kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Jaunųjų filologų konkursas,  gimnazijoje I vieta, rajone II vieta už noveles. Laura Gaidžiūnaitė   1e kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Moksleivių meninio skaitymo konkursas,  gimnazijoje I vieta. Evelina Sakalauskaitė   3c kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada, gimnazijoje I vieta, rajone III vieta. Reda Grigaitė   3a kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Kūrybos konkursas „Vlado Šlaito skaitymai“ Ukmergėje, specialus prizas. Projekto „Jaunųjų kūrėjų galimybių tribūna „Nevėžis“ (regioninis) dalyvė. Kotryna Ragažinskaitė   3e kl.       mokytoja   Regina Grubinskienė Respublikinio  jaunųjų dramaturgų konkurso dalyvė. Enrika Lapinskaitė   4a kl.       mokytoja   Regina Grubinskienė Meninės raiškos konkursas, skirtas V. Zaborskaitei atminti (regioninis), specialus prizas už eilėraščio interpretaciją menine fotografija. Gabija Balzarevičiūtė   4c kl.      mokytoja Vitalija Skardžiuvienė Meninio skaitymo konkurso regioninis etapas, II vieta.