Panevėžio krašto matematikos olimpiada Balandžio 7 dieną Pakruojyje įvyko Panevėžio krašto 5-9 klasių jaunųjų matematikų 22 – oji olimpiada.  Čia varžėsi 140 mokinių iš Pasvalio, Kupiškio, Biržų, Panevėžio, Rokiškio ir Pakruojo rajonų. Ši olimpiada išskirtinė tuo, kad paskelbiami kiekvienos klasės II VICE IŠMINČIAUS (III vieta), I VICE IŠMINČIAUS (II vieta) ir IŠMINČIAUS (I vieta) titulų nugalėtojai. Sėkmė lydėjo Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos Ie klasės mokinį Beną Janušonį (mokyt. Gita Dulevičienė). Tarp keturiolikos devintų klasių grupės dalyvių iš šešių rajonų Benas užėmė pirmą vietą ir tapo Išminčiumi! Džiaugiamės ir sveikiname nugalėtoją!