Oratorių konkursas Klaipėdoje Kovo 28-ąją, penktadienį, Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete 17-ąjį kartą viešajį kalbėjimą  oratorių konkurse demonstravo kelios dešimtys vyresniųjų klasių mokinių. Jaunieji oratoriai diskutavo  tema „Diskutuoti – tai būti žmogumi“ („To be Human is to Discuss“). Mūsų gimnazijai atstovavo 4b  klasės mokinė Ugnė Mikalajūnaitė (mokytoja – Neringa Bitinienė), kuri laimėjo 1-ąją vietą Petro  Vileišio gimnazijoje organizuotame rajoniniame šio konkurso etape. Mokinė pasižymėjo ir  nacionaliniame lygmenyje. Už originaliausią kalbą jai atiteko LCC tarptautinio universiteto įsteigtas  prizas – trijų savaičių trukmės vasaros anglų kalbos kursai. Mokinių kalbas vertino kompetentinga 14  narių komisija: Jungtinės Karalystės ambasadoriaus pavaduotojas Martyn Cushing, JAV ambasados  atstovas, mokslininkas Josxeph A.Bulsys, angliškai kalbančiųjų sąjungos Italijos skyriaus pirmininkas  Leo Aldo Narducci, LCC tarptautinio universiteto anglų kalbos katedros vedėja Robin Gingerich ir daug  kitų. Tikimės, kad Ugnės sėkmė paskatins jaunuosius oratorius išbandyti savo jėgas būsimuose  konkursuose.