Mokytojo dienos šventė Šiais metais Mokytojų dienos šventę tradiciškai organizavo abiturientai. Spalio 3-osios rytą gimnazija visus pasitiko papuošta ąžuolo šakų  kompozicija vestibiulyje ir lengvais, spalvotais drugeliais koridoriuose. Tą dieną mokiniams ir mokytojams pamokas vedė ketvirtokai. Pamokos  mokytojams buvo netradicinės: svajonių pamoka, kurioje vaikystės svajonės buvo nutapytos kavos dažais, gerumo pamoka, kurioje vieni  kitiems padovanojo daug gerų, gražių žodžių bei egzaminas su vieninteliu uždaviniu – savo laimės formule. Visi mokytojai puikiai nusiteikę  atliko užduotis. Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir garbaus amžiaus mokytojos: Adelė Pladienė, Irena Jasiūnienė, Marija Mikalauskienė. Šventės  proga visus pasveikino mokinių ir mokytojų vokaliniai ansambliai (vadovė muzikos mokytoja Dalia Baniulienė). Direktorius Viktoras Rimša  padėkojo mokytojoms Alai Kutkauskienei, Virginijai Tamulionienei ir Vitalijai Indrišionienei už jaunimo dienų organizavimą bei ilgametei  direktoriaus pavaduotojai Reginai Slančiauskienei už didžiulį indėlį kuriant ir stiprinant gimnaziją, puoselėjant jos vertybes ir tradicijas. Vėliau  pasidalinę įspūdžiais prie arbatos puodelio mokytojai išskubėjo į bažnyčią ir šventinį koncertą kultūros centre.