Dailės olimpiada
Šiemet rajoniniam dailės olimpiados etapui darbus paruošė septynios gimnazistės: trečiokės Živilė Matijošaitytė, Brenda Kondrotaitė, Arina Židonytė, Eglė Gruzdaitė, Gabrielė Kaziliūnaitė, pirmokės Viktorija Rinkūnaitė ir Aistė Židonytė. Olimpiados temą „Piliakalniai“ kiekviena mergina sprendė labai savitai, naudojo įvairias technikas. Sveikiname II vietos laimėtoją Ariną Židonytę ir III vietas laimėjusias Gabrielę Kaziliūnaitę, Eglę Gruzdaitę, Živilę Kazilionytę.
Aistė Židonytė, I kl., piešinys spalvotais pieštukais, 60x42
Eglė Gruzdaitė, III kl., tušinukai, spalvoti pieštukai, 60x42
Gabrielė Kaziliūnaitė, III kl., keramika, darbo fragmentas (2)
Arina Židonytė, III kl., tušinukai, 60x42