Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos  mokinių pasiekimai 2018 metais
LIETUVIŲ KALBA IR LITERATŪRA Živilė Matjošaityė  4a kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone I vieta Aistė Židonytė   2c kl.      mokytoja   Vitalija Skardžiuvienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone I vieta. Justė Kačerauskaitė  3c kl.      mokytoja   Vitalija Indrišionienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone II vieta.. Justė Kačerauskaitė   4c kl.     mokytoja   Regina Grubinskienė 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, rajone I vieta. Gabija Linkaitė  1c  kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone II vieta. Gabija Ivaškaitė   2e kl.      mokytoja   Vitalija Skardžiuvienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone III vieta. Evelina Sakalauskaitė   4c kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokiniams, rajone III vieta. Elena Mikniūtė   4e kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, rajone II vieta. Rūta Staškevičiūtė   4a kl.      mokytoja   Regina Grubinskienė 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, rajone II vieta, respublikiniame etape         III vieta. Viktorija Muralytė   4d kl.     mokytoja   Regina Grubinskienė 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, rajone I vieta, respublikinio etapo  dalyvė. Reda Grigaitė   4a kl.     mokytoja   Regina Grubinskienė 50-asis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkursas, rajone II vieta.