© Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 2017 Naujienos Gimnazijos veikla Pasiekimai Pagalbos skyrius Suaugusiųjų mokymo skyrius Veiklos stebėsena Svetainės medis Vaiko gerovės komisija Tai naudinga Viešieji pirkimai Nuotraukų galerija Nuorodos Archyvas Mokinių dailės galerija Projektinė veikla Muziejus Laikraštis Vileišiečiai Kontaktai Pasvalio Petro Vileišio Pasvalio Petro Vileišio Pasvalio Petro Vileišio gimnazija gimnazija gimnazija
Mokinių olimpinio festivalio finalinės lengvosios atletikos atvirų rungčių varžybos Šiais metais Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos merginų komanda iškovojo vietą dalyvauti mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos  atvirų rungčių varžybose, kurios vyko gegužės 16 dieną Šiauliuose. Šiaulių miesto stadione susirinko kaip niekad daug – net 30 miestų ir rajonų  komandų. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijai atstovavo 5 gimnazijos mokinės: Neringa Gedaminskaitė (4a), Erika Jasonytė (4a), Eglė Vaitaitytė (4f),  Laura Tuomaitė (3a) ir Viktorija Titaitytė (3d).  Šuolio į tolį rungtyje dalyvavo trys komandos dalyvės: Neringa, Erika ir Laura. Geriausiai sekėsi  Neringai – šioje rungtyje ji parodė geriausią rezultatą ir tapo šios rungties nugalėtoja. Erika liko 6-oje vietoje, Laura – 10-oje. Eglė varžėsi 400 metrų  rungtyje kartu su kitomis 23 dalyvėmis. Bendroje įskaitoje ji užėmė 7-ą vietą. Daugiausiai merginų pareiškė norą dalyvauti 100 metrų rungtyje. Tarp jų ir  Viktorija Titaitytė. Iš 40 šios rungties dalyvių ji liko 12-oje vietoje.   Bendroje įskaitoje Pasvalio Petro Vileišio gimnazija pelnė garbingą II-ą vietą. Surinkusi 99 taškus gimnazijos komanda nusileido tik Klaipėdos  miesto komandai, pelniusiai 101 tašką. III-ą vietą pelnė Šiaulių miesto komanda.  Monika Banelytė, 3a