© Pasvalio Petro Vileišio gimnazija 2017 Naujienos Gimnazijos veikla Pasiekimai Pagalbos skyrius Suaugusiųjų mokymo skyrius Veiklos stebėsena Svetainės medis Vaiko gerovės komisija Tai naudinga Viešieji pirkimai Nuotraukų galerija Mokinių dailės galerija Projektinė veikla Muziejus Laikraštis Vileišiečiai Kontaktai Pasvalio Petro Vileišio Pasvalio Petro Vileišio Pasvalio Petro Vileišio gimnazija gimnazija gimnazija
Krepšinio pirmenybės Gruodžio 19 d. Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos sporto salėje įvyko SK  CLARUS vaikinų krepšinio pirmenybių pereinamosios taurės finalas. Finale po  įnirtingos kovos laimėjo 4a klasė. 4a klasės krepšininkai nepatyrė nė vieno  pralaimėjimo per visas varžybas - jas laimėjo užtikrintai. Visas varžybas 4a klasę  vedė Robertas Jasilionis, finalas taip pat nebuvo išimtis. Finale kovėsi 4a klasė ir  4c, o jų kovą buvo tikrai įdomu stebėti. Prizines vietas užėmė: 4a- pirma vieta, 4c- antra vieta, 2b- trečia vieta.  Dėkojame visiems dalyviams už jų meilę sportui ir už gerai praleistą laiką.  Julius Anelionis (3a), Martynas Tinteris (3d)