Sveikiname kompiuterininkų konkurso nugalėtojus Kovo 15 d. Kauno technologijos universitete vyko finalinis dr.  J. Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumas. Jame dalyvavo  147 moksleiviai iš 47 Lietuvos mokyklų. 110 moksleivių  dalyvavo programavimo konkurse ir 35 – informacinių  technologijų taikymo konkurse. Šiame forume sėkmingai  pasirodė mūsų gimnazijos moksleiviai. IT taikymo konkurse 2b  klasės mokinė Lina Staškevičiūtė užėmė I vietą, programavimo  konkurse 4b klasės moksleivis Gvidas Janušonis – II vietą, 4e  klasės moksleivis Tomas Kavaliausias – III vietą. Be to, Gvidas  gavo kvietimą dalyvauti Lietuvos moksleivių respublikinės  informatikos olimpiados baigiamajame etape, kuris vyks š. m.  kovo 27-30 d. KTU.