Įdomaus žmogaus nepaprasta istorija Spalio 6 d. gimnazijoje viešėjo labai įdomus žmogus – verslininkas, vienas iš kavinių tinklo   „Coffee  Inn“ įkūrėjų Nidas Kiuberis. Jis mokiniams ir mokytojams papasakojo  savo sėkmės istoriją, visus  sužavėdamas atvirumu, nuoširdumu, įvairia gyvenimo patirtimi, kupina drąsių ir spontaniškų sprendimų. Kaip sakė verslininkas, būtent kelionės, naujos pažintys ir patirtys padėjo gimti idėjai, kuri pakeitė kelių žmonių gyvenimus.  „Nebuvo jokio stebuklo, tiesiog vienas iš bičiulių pasiūlė eiti į parką išgerti kavos“, – šypsodamasis pasakojo N. Kiuberis. Mokiniams jo istorija buvo be galo įdomi, nes, kaip teigia patys klausytojai, „kai kuriais epizodais  galėjome „susitapatinti“ su  pasakotojo nuotykiais, jausmais ir išgyvenimais“. Verslininkas labai įtikinamai kalbėjo apie svarbiausius šiuolaikinio sėkmingo verslo dalykus: ne norą turėti daug greitų pinigų, bet prasmę tarnauti žmonėms, ne tik pragmatinius investicijų, rizikų ir kitokius skaičiavimus, bet ir gebėjimą klausyti savo širdies, nuolatinį savo akiračio plėtimą keliaujant, skaitant knygas, ir, žinoma, gebėjimą dirbti komandoje, nes vienas sėkmingo verslo nesukursi. Mokiniai iš N. Kiuberio galėjo pasisemti labai daug: įkvėpimo, drąsos, noro pradėti ką nors nauja, spontaniškumo, atvirumo bei tikro nuoširdumo. Svarbiausia – nebijoti būti unikaliems, išskirtiniems. Už šį susitikimą esame  nuoširdžiai dėkingi nenuilstančiam gimnazijos rėmėjui verslininkui  Giedriui Linkevičiui. Aistė Petrauskaitė, 3a kl.