Karnavalas gimnazijoje Paskutinę praėjusių metų mokslo dieną Mokinių atstovybė suorganizavo tradicinį karnavalą nuotaikinga tema  ,,Dešimtmečiai, nuo 60-ųjų iki 90-ųjų”.  Renginyje dalyvavo net 16 klasių! Pasirodymus vertino kompetetinga komisija: buvę mokiniai, studentai Jovita Gudvalytė, Martyna Gumbelevičiūtė, Mindaugas Kirkila, Viktorija Bagdonavičiūtė ir tėvelių atstovė Ilona Balčiūnaitė. Už nuotaikingiausią, žaismingiausią bei įdomiausią klasės pasirodymą saldžiais prizais buvo apdovanotos  1b,  2e, 3a ir 4b klasės. 4b klasė nugalėtoja tapo jau ketvirtą kartą! Šaunuoliai! Tėvų klubo įsteigtas prizas atiteko 4c klasei  už tai, kad kartu su auklėtiniais pasirodyme puikiai šoko auklėtojas Marius Skardžius. Karnavalo metu buvo  apdovanoti šventinės loterijos nugalėtojai.  Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams ir auklėtojams už išradingus ir nuotaikingus pasirodymus bei mūsų  rėmėjams: Jolantai Rūtienei, Monikai Palaimienei, grožio salonams: „Keunė‘‘, „Vyšnių alėja“, „Grožio sala“,  „Raganė“.   Karolina Veberytė, 1c kl.