Sveikiname gimnazijos komandą, sportinėse žaidynėse Lietuvos karių dienai paminėti Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykloje, užėmusią II vietą Lapkričio 23 dieną minima Lietuvos kariuomenės diena. Šiai dienai paminėti Joniškėlio I. Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokyklos sporto salėje vyko rajoninės sporto žaidynės. Mūsų gimnaziją atstovavo Dovilė Sakalauskaitė (4a kl.), Arnas Petrėnas (4b kl.), Tautvydas Valiūnas (4b kl.) ir Lukas Venclovas (4b kl.), komandos vadovas kūno kultūros mokytojas Žygimantas Vačikauskas. Varžybas sudarė 5 rungtys: karinių normatyvų vykdymas (atsispaudimai ir atsilenkimai), sukarinta estafetė ir šaudymas (5 šūviai pneumatiniu ginklu gulomis). Gimnazijos komanda užėmė II vietą. Komanda buvo apdovanota diplomais ir medaliais.