Šeštosios jėgos trikovės varžybos Sausio 16-tą dieną Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko 6-tosios jėgos  trikovės varžybos. Pirmą kartą varžybose dalyvavo mergina. Varžybose  dalyvavo ne tik gimnazijos mokiniai, sulaukėme svečio iš Joniškėlio. Be  merginos, kuri rungtyniavo atskirai, buvo penkios svorio kategorijos, kuriose  pirmas vietas laimėjo Egidijus Valantinas (iki 75 kg), Mykolas Jarmuška (iki  83 kg), Lukas Petraitis (iki 93 kg), Liudvikas Gudas (iki 105 kg), Marius  Kripaitis (iki 120 kg).   Edgaras Titas (3a), Tomas Debesis (3d).