Įspūdžiai iš respublikinės gamtos mokslų konferencijos „Tiriamoji veikla gamtamoksliniame ugdyme 2016“ Kovo 17 d. „Karolinos“ viešbutyje vyko „Saulės“ privačios gimnazijos kasmetinė  respublikinė mokinių ir mokytojų mokslinė praktinė konferencija „Tiriamoji veikla  gamtamoksliniame ugdyme 2016“. Konferencijoje dalyvavo Pasvalio Petro Vileišio  gimnazijos 4d klasės mokinė Austėja Mažeikaitė kartu su biologijos mokytoja Rūta  Lukošiūnaite. Gimnazistė pristatė projektinį darbą biologijos tema „Kraujo donorystės  suvokimas gimnazistų akimis“. Konferencijoje dalyvavo daugiau nei 110 dalyvių iš įvairių  Lietuvos vietovių: Vilniaus, Kauno, Trakų, Kėdainių, Pasvalio, Ignalinos, Vilkaviškio,  Garliavos miestų ir Šalčininkų rajono. Konferencijos metu mokytojai ir mokiniai turėjo  galimybę susipažinti su 3D lentos taikymo biologijos mokymo procese galimybėmis,  kartu atliko praktinius tiriamuosius biologijos darbus, po to mokiniai pristatė savo  ilgalaikių tiriamųjų projektinių darbų rezultatus.   Moksleiviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.