Frankofonijos šventė Šiaulių Didždvario gimnazijoje Kovo 14 d. Didždvario gimnazijoje vyko renginys, skirtas Frankofonijos dienai, kuriame savo dainas, teatralizuotus pasirodymus prancūzų kalba pristatė  mokiniai ne tik iš Šiaulių Didždvario, J.Janonio, ,,Saulėtekio“, ,,Romuvos“, Daukanto, Šiaulių universiteto gimnazijų; ,,Juventos“ ir Medelyno progimnazijų bei  Radviliškio Lizdeikos ir Pasvalio PetroVileišio gimnazijų.   Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos mokiniai šiai frankofonijos šventei sukūrė teatralizuotą pasirodymą  (režisierė Asta Liukpetrienė), kartu su dainuojančiais  Emile klasės mokiniais į sceną žengė šokių kolektyvo „Smilga“  merginos (vadovė R. Ebienė). Vokalinis ansamblis atliko George Brassens  dainą  ,,Je me suis fait  tout petit”.  Dėkojame visiems padėjusiems, džiaugiamės dalyvavusiais ir tikimės, kad šis etiudas atneš sėkmę ir frankofoniškos dainos konkurse gegužės mėnesį  Šeduvoje.