FRANKOFONIJOS ŠVENTĖ Lietuvoje kaip ir visame pasaulyje kovo mėnesį gausu prancūzų kalbai skirtų renginių. Mūsų gimnazijos mokiniai puikiai dalyvavo Lėvens pagrindinėje kovo 24 dieną vykusioje prancūzų kalbos ir meno šventėje SOUS LE CIEL DE PROVENCE (PO PROVANSO DANGUMI). Gimnazistai šventei paruošė net 7 meninius kūrinius. Džiaugiamės įspūdingais mūsų mokinių pasirodymais: prancūzų kalba atliekamomis dainomis, akordeono ir saksofono melodijomis.  Šventėje dalyvavo jaunieji frankofonai iš Pakruojo „Atžalyno“ gimnazijos, Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos, Vilniaus katalikiškosios Vilties gimnazijos, Svalios pagrindinės mokyklos, Vaškų gimnazijos, Lėvens pagrindinės mokyklos ir Ustukių skyriaus. Nuotaika buvo puiki.