EMILE klasės integruota pamoka Gruodžio 10 dieną 3-4 klasių prancūzakalbiai mokinai (EMILE klasės mokytojos J. Mockuvienė ir G. Noreikaitė) dalyvavo integruotoje technologijų pamokoje (mokytoja G. Kruopienė) tema Šv.Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių tradicijos Prancūzijoje. Pamokos pradžioje mokinai prancūzų kalba supažindino su švenčių tradicijomis. Po to atliko praktinį darbą – kepė imbierinius kalėdinius sausainius. Iškepę sausainius, mokiniai padengė šventinį stalą ir prie arbatos puodelio dalinosi linkėjimais, klausėsi kalėdinės muzikos. Nuotaika buvo puiki, mokiniai džiaugėsi ir žavėjosi draugų sugebėjimais ir kūrybiškumu, kai kurie pažadėjo savo šeimos narius pradžiuginti sausainiais pagal pamokoje naudotą receptą. Prancūzų kalbos mokytojos Pamokos akimirkos mokytojo V. Stravinsko nuotraukose.