Svečiuose klasikinės muzikos atlikėjai Pasvalio Petro Vileišio gimnazijoje vyko edukacinės klasikinės muzikos pamokos, kurias vedė profesionalus smuikininkas, dirigentas,  dėstytojas, buvęs politikas Gediminas Dalinkevičius ir gitaristas Simonas Bušma. Virtuozų atliekama prieš du šimtmečius sukurta Niccolo  Paganini muzika sužavėjo beveik 250 gimnazijos mokinių ir jų  mokytojų. Klausytojus pakerėjo Gedimino Dalinkevičiaus iškalba,  gebėjimas sudominti klausytoją, sutelkti dėmesį, susikaupti ir išklausyti, jausti pagarbą muzikai, atlikėjui. Savo susižavėjimą programa  gimnazistai išreiškė gausiais aplodismentais ir dėkingumo žodžiais.  Po koncerto kiekvienam klausytojui muzikantai padovanojo savo  atliekamų kūrinių kompaktinę plokštelę. Edukacinių pamokų aptarimo metu svečiai pasidžiaugė, kad yra nustebinti provincijoje esančios mokyklos kultūra ir požiūriu į  klasikines vertybes. Muzikantai jau aplankė 33 rajonus, todėl pastebėjimas, kad Pasvalio Petro Vileišio gimnazijos gimnazistus būtų  galima įtraukti į pirmąjį dešimtuką  už nuoširdų susidomėjimą ir pagarbą klasikinei muzikai. Muzikantai dėkojo gimnazijos bendruomenei  už vertybių puoselėjimą ugdant jaunąją Lietuvos kartą.