Anglų kalbos savaitė 2015m. vasario 9-13 dienomis Kasmetinė anglų kalbos savaitė kaip visuomet pritraukė daug dalyvių ir žiūrovų. Kad renginiai gerai  pavyktų, ypač daug dirbo moksleiviai, turintys projektinius darbus: Marius Lazickas (3a), Faustas Petriškis  (3d), Tadas Paliulis (3d). Pirmadienį gimnazistai rašė anglų kalbos diktantą ( atsakingos mokytojos V. Šernienė ir N. Bitinienė).  Tarp 1- 2 klasių nugalėjo Viktorija Stankutė 2b (mok. R. Variakojienė), Gabija Balzarevičiūtė 2c (mok. R.  Mikniuvienė) ir Gabrielė Kučiauskaitė 1b (mok. S. Bilobrovko). Geriausi 3-4 klasių atstovai -  Rimantė  Čirvinskaitė 3d ir Jovita Mogulevičiūtė 3d (mok. R. Mikniuvienė), Vilius Valančius 3a (mok. I.  Špokavičienė). Antradienį geriausi 3-4 klasių moksleiviai išbandė savo jėgas viktorinoje apie Didžiąją Britaniją  (atsakinga mokytoja R. Mikniuvienė). Deja, daugelis iš jų suklupo ties vedėjų parinktais sunkiais klausimais.  Sėkmingai etapą praėjo ir nugalėtoja tapo Elona Alčiauskaitė 4e (mok. L. Salinienė).  Ketvirtadienį šauniausi mūsų mokyklos oratoriai varžėsi rajoniniame anglų kalbos oratorių konkurse   „Tas, kuris pamiršta praeitį, neturi ateities“ (atsakingos mokytojos N. Bitinienė ir R. Mikniuvienė). Kelialapį  į respublikinį etapą Klaipėdoje LCC Universitete laimėjo Alanas Kireilis 2a (mok. L. Salinienė). Antrą ir trečią vietas komisija skyrė  Martynai Tubytei ir Viliui Valančiui 3a. Juos ruošė mokytoja Rasa Mikniuvienė. Martyna taip pat laimėjo publikos prizą.  Mokytojos ir projektų rengėjai nuoširdžiai dėkoja pavaduotojai G. Kruopienei, dailės mokytojams V. Stravinskui ir L. Stravinskienei už pagalbą.